Apie DGM

„DGM Lithuania“ yra pasaulinio DGM tinklo dalis, kurį sudaro daugiau nei 60 atstovybių 35 pasaulio šalyse.„DGM Lithuania“  siūlo pasaulinę patirtį teikiant pavojingų krovinių paslaugas. Mūsų paslaugų ir gaminių asortimentas yra pagrįstas žiniomis, pasitikėjimu ir praktine patirtimi.


Mūsų tikslas – užtikrinti pavojingų krovinių tvarkymo ir transportavimo saugą.

DGM Lithuania suteiks Jums pagalbą  visais klausimais, susijusiais su pavojingais kroviniais, pavojingomis medžiagomis ar sauga. Mes užtikriname, kad gautumėte tai, ko reikia Jums ar Jūsų organizacijai: mokymus, konsultavimą ar produktus, tam kad Jūsų pavojingų krovinių tvarkymas ir gabenimas būtų atliekamas kuo saugiau, laikantis visų pavojingiems kroviniams taikomų įstatymų ar teisės aktų.


Mes Jums galime padėti supakuoti, paženklinti, parengti dokumentus reikalingus  pavojingų krovinių pervežimui. Mes taip pat siūlome mokymus, parengtus pagal IATA DGR, ADR, IMO, taisykles, išorinio saugos konsultanto paslaugas, konsultacijas . Galite susisiekti su mumis, norėdami užsisakyti pakavimo medžiagų, etikečių ir ženklų, literatūros  ar programinę įrangą, kuri palengvinans pavojingų krovinių vežimo dokumentavimą.

Kodėl DGM?

Kokybės garantija

Aukštos kokybės produktų ir paslaugų pristatymas

Profesionali pagalba

Rašykite arba skambinkite – padėsime išsirinkti

Lengva atsiskaityti

Naudojame saugius atsiskaitymo būdus

Uždaryti

Produkto kategorijos

Add to cart